قوانین و حریم خصوصی

 

قوانین و حریم خصوصی

مجموعه اینترنتی الدورینا با ساخت بستری مناسب و مجهز در انواع بخش های خدماتی و فروشگاهی اولین نمایشگاه دائمی مد ، پوشاک و زیبایی در کشور است که تمامی فروشندگان و ارائه دهندگان خدمات می توانند  بدون نیاز به هزینه های گزاف روزمره به رقابت در کیفیت ارائه و عرضه محصولات خود بپردازند.

همانطور که مشخص است الدورینا در عرصه قیمت و کیفیت دخالتی ندارد و عرصه ارائه کاملا رقابتی بوده لذا قبل از خرید حتما از قیمت پیشنهادی و کیفیت آن اطمینان حاصل فرمایید . همچنین در قسمت پرداخت مشتری به فروشنده الدورینا دخیل نبوده و طبق توافق فی مابین فروشنده و خریدار معامله شکل می گیرد.

تمام تلاش خود رابرای بهبود هر چه بیشتر شرایط و پیشرفت روز به روز مجموعه به کار میگیریم و ازتمامی انتقادات و پیشنهادات شما سپاسگذاریم . 

سیاست حفظ خریم خصوصی

همه مطالب موجود در سایت و هر یک از خدمات الدورینا ، مانند متن، لوگو ، تصاویر ، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط الدورینا جزئی از اموال وی محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود در انحصار الدورینااست .

الدورینا برای ثبت نظر ، یادآوری تولد ها و ارائه دیگر خدمات خود به مشتریان اطلاعاتی از قبلی اسم ، تلفن و تاریخ تولد و... را ثبت می کند و از آنجا که کلیه فعالیت های الدورینا قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت میگیرد ، وارد کردن این اطلاعات لازم است . همچنین اطلاعاتی که شما در این مجموعه ثبت میکنید تنها اطلاعات رسمی شماست و تمام مکاتبات و پاسخ های الدورینا از این طریق خواهد بود.